Çelik Ev Ankara

Çelik Ev Tasarımı ve Kurulumu Ankara'da Bizim işimiz..

Ankara’da Prefabrike Yapılar

Yapılarda kullanılan malzemelerin yanlış veya eksik seçilmiş olması, malzemenin az kullanılması, işçilik hataları gibi olumsuzluklar yapı fonksiyonunu engelleyecektir. Bunu engellemek için eğitimli eleman çalışması şarttır. Yine yapıda kullanılan malzeme sağlam, dayanıklı, az fire verir özellikte olmalı, az işçilik gerektirirse, yapının kalitesinin daha iyi olma şansı vardır. İşte bu nedenle prefabrike yapılar çok daha idealdir. Bu özellikte, yapı malzemesi üretimine gidilmeli daha da geliştirilmelidir. Yapı elemanlarının bütünlük sunması hem sağlam, uzun ömürlü, malzeme ve eleman açısından ekonomik ve seri üretim gibi seri yapım da söz konusudur.

AB, konutlarda konfor şartlarının sağlanmasına çok önem vermekte.  Bu durum yeni binalarda daha belirgindir. Tarihi dokuyu, çevreyi ve dolayısıyla kullanıcıyı koruma adına mevzuatlarının gerektirdiği hemen hemen bütün hususları yerine getirmeye çalışmaktadır. Yapının ekonomik olarak bitirilmesi ikinci planda kalmaktadır. Önemli olan binanın faydalı servis ömrünün uzun olması ve kullanıcıyı olumsuz şartlara karşı koruması özelliğidir. Bu nedenle yapı biyolojisi ve fiziğinin gerektirdiği temel hususların önemli bir kısmı aynen uygulanmaktadır. Özellikle yapıda kullanılan malzemeler kendi ülke standartlarına uygun ve nitelikli insan gücü kullanımı ön plandadır.

Sonuç olarak yapıların çevreye ve insan sağlığına duyarlılığı en üst düzeyde tasarlanmış bir konfora sahip olması şarttır.

olarak, Ankara’da prefabrike ev konusunda yeterli deneyime ve tekniğe sahibiz. Ankara’da Prefabrike Yapılar ve diğer uygulamalarımız hakkında detaylı bilgiler edinmek ve çözümlerimizden faydalanmak için hemen arayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çelik Ev Ankara © 2014 Frontier Theme